@2018. Select Theme All Rights Reserved.

top

O mnie

Moim miejscem do tworzenia był i nadal pozostaje Kraków. Tu powstawały moje wczesne obrazy, tu uzyskałam tytuł magistra sztuki... Także Przestrzeń i energia Krakowa naprowadziły mnie na trop tematu mojej pracy dyplomowej. – Wybrałam “Zagadnienie Przestrzeni”...

Wierzę, że przestrzeń w jakiej spędzamy swój czas ma znaczący wpływ na nasze samopoczucie. Daje spokój lub stymuluje. Regeneruje, ale i inspiruje do działania. Nastrój we wnętrzu bywa sumą kolorów, zapachów, materiałów, kształtów i światła. Wszystkie te elementy staram się zawrzeć w efektach swojej pracy.

W całym tym poszukiwaniu zawodowym jedna rzecz jest u  mnie stała i niezmienna –  malarstwo. Zajmuje ono bardzo ważne miejsce w moim życiu i cały czas chcę tą pasję pielęgnować i rozwijać. Swoje prace wystawiałam w Polsce, we Włoszech i Portugalii.

ODKRYWANIE – Dla mnie odkryciem „dalszego ciągu” procesu twórczego były podyplomowe studia projektowania wnętrz. Zdobyłam na nich wiedzę m.in. z zakresu ergonomii, funkcjonalności oraz zagospodarowania przestrzeni.

 

POZNANIE – Cenię sobie praktyczne umiejętności. Niezależnie od studiów, poznawałam sposoby renowacji mebli – konstrukcję, materiały, a także tajniki tapicerstwa. Znaczenia jakości oraz skupienia na detalu uczyłam się poprzez praktykę.

 

DOŚWIADCZENIE – Nabrałam go w trakcie pracy w korporacji. To tu nauczyłam się współpracy z klientem, ale też sumienności , dokładności, rzetelnej wyceny  oraz pracy zespołowej.

 

TWORZENIE – Przez te lata gromadziłam praktyczne doświadczenie, jednocześnie rozwijając swoją osobistą twórczość.  Dla mnie te sfery naturalnie się przenikają i nie wyobrażam sobie, aby w mojej pracy funkcjonowały osobno.

 

OBRAZY – Malarstwo zajmuje  w moim życiu wyjątkowe miejsce. Tę pasję najbardziej pielęgnuję oraz stale rozwijam. Dotychczas swoje prace wystawiałam w kraju – na targach sztuki oraz na wystawach zbiorowych we Włoszech. Brałam udział w multimedialnym projekcie w Portugalii tworząc scenografię  w postaci video artu. Współpracowałam graficznie przy projektach muzycznych w Norwegii.

 

Moje obrazy powstają przeważnie w „ekspresyjnym” stylu. Są one dla mnie uchwyceniem chwili, w której kolor przenika się z nastrojem. Inspiruje mnie muzyka, światło, a czasem nawet krótka migawka dnia codziennego,

zapamiętany widok, zatrzymany kadr. Gromadzę wtedy szczegółowe wrażenia w TU I TERAZ, zamykam oczy i robię STOP.

Artystka 0
Dekoratorka wnętrz 0
Projektantka 0

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.